Kurz: Obtiažne pohovory so zamestnancami

Kurz – Obtiažne pohovory so zamestnancami

 

 

Veľa vedúcich pracovníkov podceňuje význam rozhovorov so zamestnancami, berú to ako banalitu a neuvedomujú si, že aj v tejto oblasti majú čo zlepšovať. Rozhovory s nadriadeným pracovníkom veľmi vplývajú na motiváciu a angažovanosť zamestnancov! 

 

Vyskúšate si rozhovory so zamestnancami na rôzne nepríjemné témy – ako oznámiť ukončenie pracovného pomeru, ako odkomunikovať nespokojnosť s výkonom práce, porušovanie pracovnej disciplíny, ako prejednať so zamestnancom absenciu, a všetko čo budete potrebovať.  

   

Kurz je určený všetkým vedúcim pracovníkom, hlavne tým na nižšej úrovni, ktorí často vedú rozhovory skôr intuitívne; začínajúcim personalistom; a všetkým, ktorí majú problém a vnútorné obavy absolvovať nepríjemné rozhovory so svojimi zamestnancami.

 

Počet účastníkov: 10 – 12
Dátum: dohodou
Trvanie: 4 hodiny
Miesto: Trenčín alebo iné podľa záujmu účastníkov
Cena:  50 EUR/osoba
Ceny sú bez DPH, nie som platcom DPH. Cena obsahuje: kurz a prenájom priestorov, študijné materiály, občerstvenie, obed, osvedčenie o absolvovaní kurzu

 

Tento kurz viem realizovať aj ako vnútropodnikové školenie, ktoré pripravím na mieru podľa reálnych potrieb firmy. V prípade záujmu o spracovanie ponuky ma prosím kontaktujte nižšie uvedeným spôsobom.

 

V prípade Vášho záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať na tel. 0911 413421 
alebo pošlite E-mail na adresu habankova@hrprakticky.sk,
alebo priamo vyplňte prihlasovací formulár nižšie.

 

 

 

 

Prihlasovací formulár

 

Kurz si možete objednať vyplnením tohoto formulára: